Машинка конструктор із викруткою Автовоз іграшка на батарейках Інерційна

- Немає в наявності
- Код: 39838
1 176 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий жовтий автовоз із реалістичним дизайном обладнаний двома рівнями для транспортування яскравих спортивних автомобілів. Завдяки світловим і звуковим ефектам гра стає ще цікавішою, а додаткові функції, як-от пусковий механізм і сумісність із конструкторами, відкривають нові можливості для творчості.
Особливості:
- Трейлер, 3 машинки, викрутка, 2 знімні насадки в наборі
- Машинки виготовлені у формі спортивних автомобілів
- Інерційний механізм
- 2 рівні для транспортування машинок
- Яскрава підсвітка
- Звукові ефекти
- Рухомі деталі
- Пусковий механізм для швидкого старту авто
- Сумісність із маленькими блоками конструктора
- Реалістичний деталізований дизайн
- Трейлер і машинки зроблені з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG 13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 59,5 х 10,5 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 64 х 12,5 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 1 176 ₴



