Машинка конструктор із викруткою Цистерна іграшка на батарейках Молоковоз Інерційна

- Немає в наявності
- Код: 39839
1 075 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика вантажівка-цистерна стане чудовим доповненням до колекції транспорту юного шанувальника техніки! Яскравий жовтий тягач із білою цистерною, прикрашеною корівками, має реалістичний і стильний вигляд. Світлові та звукові ефекти роблять гру ще захопливішою. Завдяки інерційному механізму машина добре рухається рівною поверхнею. А сумісність із блоками конструктора дає змогу модифікувати іграшку та створювати власні ігрові сценарії.
Особливості:
- Тягач із цистерною, викрутка, 2 знімні насадки в наборі
- Інерційний механізм
- Яскрава підсвітка
- Звукові ефекти
- Рухомі деталі
- Реалістичний деталізований дизайн
- Сумісність із маленькими блоками конструктора
- Іграшка зроблена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG 13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 46 х 10 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 51 х 12 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 1 075 ₴






