Водний пістолет на акумуляторі Water Gun Динозавр Зелений 40 см

-15%
- Готово до відправки
- Код: 39798
562 ₴
480 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футуристичний водний пістолет, з яким не страшна жодна битва! Завдяки своєму яскравому дизайну він впадає в око кожному, а його функціонал дійсно виключений. Іграшка має автоматичний принцип роботи, тому дитині не доведеться витрачати на перезаряджання зброї перед кожним пострілом. Завдяки прозорим стінкам відсіку для води можна легко контролювати рівень заряду, що важливо під час активної гри.
Особливості:
- Футуристичний дизайн
- Прозорі стінки відсіку для води
- Автоматичне подавання води
- Іграшка працює від акумулятора (кабель для підзаряджання входить в набор)
- Місткий резервуар
- До набору входить викрутка
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 40 х 6 х 15,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 6,5 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Зелений |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 480 ₴





