Дитяча інерційна машинка Поліція 911 зі звуком і підсвічуванням Чорний

- Немає в наявності
- Код: 39745
633 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі машинок завжди привертали хлопчиків різного віку. Юних дослідників цікавить дізнатися, як працюють чудеса сучасної техніки, а розібратися в цьому їм допоможе Машина Поліції.
Особливості:
- 3 кнопки містять звукові ефекти
- Підсвітка
- Інерційний механізм
- Відчиняються двері
- Ефекти працюють від батарейок, які передбачені в комплекті
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 25 х 9 х 12 см
- Розмір упаковки: 30 × 12 × 17 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 633 ₴



