М'яка іграшка нічник із проєкцією зоряного неба Єдиноріг

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39746
973 ₴
891 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшевий нічник у формі единоріжка від виробника Funmuch поєднує в собі милу м'яку іграшку, яка наповнить дитячу кімнату красивою різнобарвною проєкцією зоряного неба та перенесе малюка у світ солодких сновидінь.
Особливості:
- Модель виконана з дуже ніжного, м'якого плюшу та наповнена гіпоалергенним синтепоновим наповнювачем
- Проєктор зоряного неба
- Заспокійливі звуки природи
- Регулювання гучності
- Ніжні колискові мелодії
- Таймер "30", "60", "90" минут
- Знімний музичний блок
Характеристики:
- Вік: З народження
- Мультимедійна панель працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 32 х 19 х 25 см
- Розмір упаковки: 25 × 18 × 36 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 891 ₴




