Машинка Спецтехніка Трактор із причепом іграшка зі звуком і підсвічуванням Інерційна

- Немає в наявності
- Код: 39751
721 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця реалістична модель будівельної спецтехніки стане чудовим подарунком кожному малюкові, адже вона не тільки дуже деталізована, але й має рухомі елементи корпусу та гумові шини. Також іграшка видає звуки роботи двигуна та їзди, а її фари реалістично підсвічуються, що додасть грі з машинкою більше веселощів.
Особливості:
- Висока деталізація модельки
- Рухомі елементи корпусу
- Машинка має причеп
- Іграшка має інерційний механізм і гумові шини
- Машинка видає звуки їзди та роботи двигуна, а її фари підсвічуються
Характеристики:
- Вік – від 3х років
- Тематика — спецтехніка
- Іграшка працює від батарейок, доданих у набір
- Розміри іграшки: 40 х 14 х 14 см
- Розмір упаковки: 46 х 16 х 19 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 721 ₴


