Інерційна машинка Бульдозер іграшка зі звуком і підсвічуванням Truck Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 39755
799 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки реалістичному деталізованому дизайну, іграшковий бульдозер має вигляд майже справжнього. Інерційний механізм і гумові рельєфні колеса забезпечують якісний рух машини рівною поверхнею. Кольорові кнопки на даху кабіни відтворюють яскраву підсвітку та дорожні звукові ефекти. Систему підвіски можна підіймати й опускати. Відвал — теж рухливий.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як бульдозер
- Інерційний механізм
- Гумові рельєфні колеса
- Рухома система підвіски та відвал
- Яскрава підсвітка
- Звукові ефекти
- Іграшка деталізована та має реалістичний дизайн
Характеристики:
- Вік – від 3х років
- Тематика — спецтехніка
- Підсвітка та звук працюють від трьох батарейок типу AG13 (додаються)
- Розміри іграшки: 30 х 13 х 14 см
- Розмір упаковки: 35 х 14 х 17 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Бульдозер |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 799 ₴



