Дитяча залізниця Трек 2 в 1 з поїздом у боксі 222 елементи

- Немає в наявності
- Код: 39758
1 196 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий компактний бокс приховує в собі величезний трек. Побудуйте свій невеликий світ. Така іграшка сприяє розвитку моторики рук, логічного та просторового мислення, фантазії. Створюйте власні комбінації та щоразу грайте по-новому!
Особливості
- 2 в 1 компактний бокс із ручкою перетворюється на трек
- Поїзд відтворює реалістичні звуки транспорту
- Димохід є кнопкою вмикання-вимикання
- Двері будиночка відчиняються
- Місток, дорожні знаки, дерева та безліч інших аксесуарів
- На пакованні покрокова інструкція QR-код з відеоінструкцією зі збирання
- Наклейки
- Виготовлено з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір треку в повністю зібраному вигляді: 46 х 127 х 37,5 см
- Елементів: 222 шт.
- Потяг рухається автоматично, працює від 2 батарейок AAA (не додаються)
- Розмір боксу: 25 х 15 х 30 см
- Паковання: бокс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 375 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Протяжність дороги | 1.27 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 1270 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 1 196 ₴




