Дитяча інтерактивна гра Злови кульку з підсвічуванням і піснями англійською мовою Динозаврик

- Немає в наявності
- Код: 39759
1 519 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кумедний динозаврик має проковтнути кольорові кульки. Але перш ніж він це зробить, кулькам потрібно обійти всі перешкоди! Весела та цікава гра неодмінно сподобається допитливому малюкові. Яскрава ігрова панель із зображеннями динозаврів підсвічується. За допомогою автоматичного підіймача кульки можна швидко доставити вгору. Крім того, гра допускає механічне підіймання кульок. Для цього потрібно обертати фігурку динозавра. Під час гри лунає динамічна музика та пісні англійською мовою.
Особливості:
- Яскрава ігрова платформа з кольоровими кульками
- Імітація керма
- Автоматичний і механічний підіймачі
- Підсвічування ігрової панелі
- Музичний супровід (пісні англійською мовою й динамічна музика)
- Перемикач музики
- Тематичні наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 35,4 × 20,6 × 48,5 см
- Іграшка працює від 3 батарейок типу АА (не входять до комплекту) і від мережі (USB-кабель у наборі)
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 22.8 х 18.2 х 47.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 48.5 см |
| Довжина | 35.4 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20.6 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 478 мм |
| Довжина упаковки | 228 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 182 мм |
- Ціна: 1 519 ₴







