Дитячий конструктор з великими деталями у відрі 63 деталі

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39762
732 ₴
670 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим конструктором можливо все! Яскравий конструктор для найменших має збільшені деталі, які малюкові буде зручно тримати в ручках. Деталі конструктора виготовлені з міцного та легкого пластику, який є витривалим матеріалом, тому іграшки слугуватимуть дитині довгі роки, повні цікавих ігор.
Особливості:
- Деталі виготовлені з пластику
- Великий розмір деталей
- Яскрава колірна гама
- Чудове тренування дрібної моторики рук
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Набір містить: 63 деталі
- Розмір упаковки: 23 х 23 х 23 см
- Паковання: Відро
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 63 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
- Ціна: 670 ₴



