Спортивний велосипед 26 дюймів від 14 років Corso KLEO Чорний з червоним

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39769
6 883 ₴
6 299 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед Corso KLEO — це надійний і стильний вибір для тих, хто прагне активних поїздок і пригод. Велосипед обладнаний колесами діаметром 26 дюймів, що забезпечують чудову прохідність і плавність ходу навіть на перетятій місцевості.
Особливості:
- Міцна сталева рама розміром 15 дюймів робить велосипед стійким і довговічним
- Перемикач Saiguan з 21 швидкістю дає змогу легко адаптуватися до різних рельєфів і справлятися як із підйомами, так і з рівними ділянками дороги
- Стильний і сучасний дизайн
- Велосипед постачається з 75% попереднім збиранням, що дає змогу швидко підготувати його до використання
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Зріст велосипедиста: 150-165 см
- Рама - Сталь "High tensile steel" 15''
- Колеса - 26''
- Передня й задня втулка на промпідшипниках
- Кількість швидкостей: 21
- Обід: алюмінієвий, подвійний протиударний
- Гума: J-EAKIA 26*2.125.
- Вилка: пружинно-еластомірна, без перемикача 38 мм
- Передній перемикач швидкостей: моноблок Saiguan
- Напрямний ланцюг: Saiguan SG-42T
- Задній перемикач швидкостей: Saiguan HG-36
- Задня зірка (тріскачка): Shunfeng SF-FW05 7S, 14-28 зубів, індексна
- Тип передніх і задніх гальм: дискові механічні 160 мм
- Кількість зірок (передні): 3
- Кількість зірок (задні): 7
- Кермо: сталь
- Винос керма: алюміній
- Підсідельний штир: сталь
- Шатуни: сталь
- Каретка на промпідшипниках
- Педалі: підшипник, сталь + пластик
- Сталевий захист заднього перемикача швидкостей
- Наявність підніжки: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 6 299 ₴







