Іграшковий автомат з м'якими патронами і гільзами, що вилітають KAR 98K 105 см Чорно-Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 39776
971 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичний автомат, який сподобався кожному хлопчику, адже він практично гарантує перемогу в кожній ігровій баталії! Автомат має механічний пристрій роботи, тому його потрібно "свести" перед кожним пострілом, тому найкраще він підійде для поодиноких точних пострілів. Іграшка стріляє м'якими патронами на присосках, тому гра з нею буде абсолютно безпечною. Також, крім патронів, до набору додані гільзи для них. Завдяки спеціальній конструкції іграшка імітує реальну зброю та після кожного пострілу з нього вистрибує гільза.
Особливості:
- Автомат має механічний принцип роботи
- Після пострілу порожня гільза вилітає з автомата
- Автомат має знімний глушник і приціл
- Приціл функціональний, лінзи в ньому настроюються механічно
- Іграшка виготовлена з пластику
- Яскравий дизайн
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- До набору додано 20 м'яких патронів і 6 гільз для них
- Розміри: 105 х 4 х 21 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 85.2 × 6.2 × 28.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 852 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 62 мм |
- Ціна: 971 ₴


