Ігровий набір для прибирання з пилососом і візком Vacuum CleanerSet 20 елементів Бірюзовий з бордовим

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39778
1 105 ₴
1 012 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стильний ігровий набір дасть змогу дітям почуватися справжніми власниками дому, допомагаючи підтримувати чистоту у своїй кімнаті. До комплекту входять різноманітні аксесуари, які зроблять гру цікавою та реалістичною. Завдяки функціональному пилососу, що імітує справжній процес прибирання, дитина зможе грати й одночасно вчитися відповідальності.
Особливості:
- Пилосос з імітацією роботи, який "всмоктує" дрібне сміття
- Аксесуари: щітка, швабра, знак попередження про мокру підлогу та інші інструменти
- Виготовлений із безпечного та міцного пластику
- Яскравий дизайн, який привертає увагу дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- У комплект входить: 20 елементів для прибирання
- Пилосос працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір упаковки: 46 × 12 × 28 см
- Пакування: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 1 012 ₴



