Дитяча машинка спецтехніка Автокран із рухомими елементами Динозавр Зелений

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39791
803 ₴
735 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаємо у світ доісторичних пригод разом із цією яскравою машинкою! Ця машинка чудово підійде для гри з піском на пляжі або в пісочниці, адже рухомі елементи її корпусу перетворюють її на потужну спецтехніку. Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику, тому вона має великий запас міцності та слугуватиме вашому малюкові вірним другом в іграх довгі роки.
Особливості:
- Машинка стилізована в тематиці динозаврів у 2 варіантах
- Гармонійна колірна гама
- Машинка виготовлена з пластику
- Корпус машинки має рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри: 39 х 18 х 24 см
- Розмір упаковки: 45 × 18 × 38 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 735 ₴



