Розвиваюча іграшка Гірка з кульками 5 ярусів 51 см

- Немає в наявності
- Код: 39700
366 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути веселіше, ніж цікаві ігри з кулями? Ця вежа із серпантином стане чудовою грою для найменших. Кульки, що йдуть у комплекті з вежею весело дзвенять, коли котяться вниз серпантином, а мила тварина на верхівці вежі не зможе не сподобатися малюкові. Дитина розвине дрібну моторику своїх ручок під час гри, а також вивчить кольори та розвине свої когнітивні здібності.
Особливості:
- До набору входять три кульки-брязкальця
- Гра зроблена у формі вежі із серпантином
- Верхівка вежі прикрашена фігуркою тварини
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- 2 різновиди
- Розміри: 17.5 × 17.5 × 51 см
- Діаметр кульки: 5 см
- Упаковка: Сітка
- Розміри упаковки: 37 х 9 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 510 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 510 мм |
- Ціна: 366 ₴



