Трек для машинок Світ Динозаврів 271 елемент

- Немає в наявності
- Код: 39704
925 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в захопливий світ динозаврів із цим яскравим треком! Продуманий дизайн і цікавий функціонал перенесуть вас у стародавній світ, де правили гігантські істоти. Ідеально підходить для допитливих малюків, які цікавляться машинками та динозаврами.
Особливості:
- У комплекті 2 стилізовані машинки для треку
- До набору додані фігурки динозаврів
- До комплекту входять муляжі оточення для треку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементів: 271
- Розміри треку в зібраному вигляді: 98 × 55 см
- Одна з машинок працює від 2 батарейок типу "AA" (не входять до набору)
- Розмір упаковки: 37 х 7 х 31 см
- Паковання: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 550 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 980 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 925 ₴





