Дитяча розвиваюча книжка з фетру Бізіборд Монтессорі з цифрами та англійським алфавітом Динозаври Синій

-21%
- Готово до відправки
- Код: 39707
895 ₴
709 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава та багатофункціональна логічна папка — справжня знахідка для розвитку малюків! Зручний формат у формі компактного кейса з оригінальним дизайном захопить увагу малюка з першої ж миті. Усередині папки дитину чекає інтерактивний світ навчання: цифри, кольори, форми, англійський алфавіт, циферблат, а також практичні елементи для розвитку дрібної моторики, як-от застібки, ремінці, кнопки, липучки тощо. Іграшка поєднує гру та навчання, допомагаючи дитині легко освоювати нові знання. Папка ідеально підходить для дому, подорожей або прогулянок, адже вона легка, компактна та призначена для багаторазового використання.
Особливості:
- Логічна папка має «сторінки» з різними елементами для розвитку дитини
- Вивчення цифр, англійського алфавіту, кольорів і форм
- Практичні елементи для тренування моторики: блискавка, ремінці, пряжки, липучки
- Має пазли и циферблат
- Яскравий барвистий дизайн
- Логічна папка виготовлена у формі сумочки (є ручки)
- Компактний формат і невелика вага
- Логічна папка виготовлена з текстилю (фетр)
- Завдання в ігровій формі розвивають творчі здібності та логічне мислення
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір логічної папки: 28 × 4,5 × 20,5 см
- Розмір упаковки: 29 х 5.5 х 23 см
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Фетр |
| Особливості | Пазл, Вивчення мови |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 709 ₴






