Спортивний велосипед 27.5 дюйма від 16 років Corso Rend Чорний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39717
9 586 ₴
8 773 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед Corso Rend — це універсальний байк, що ідеально підходить для активних прогулянок і спортивних поїздок. Обладнаний колесами діаметром 27,5 дюйма, він поєднує в собі чудову прохідність і маневровість, забезпечуючи комфортне катання на будь-яких дорожніх покриттях. Міцна сталева рама 15 дюймів гарантує надійність і довговічність конструкції. Обладнання Shimano з 21 швидкістю дає змогу легко перемикатися між передачами, забезпечуючи комфортний рух як на рівних зонах, так і на підйомах або спусках.
Особливості:
- Надійна рама з високоміцної стали
- 27.5-дюймові колеса для стійкості та прохідності
- Надійна трансмісія Shimano для плавного перемикання передач
- Амортизаційна вилка для комфортної їзди пересіченою місцевістю
- Міцні подвійні алюмінієві ободи
- Зручне спортивне сідло
- Дискові гальма для ефективного гальмування
Характеристики:
- Вік: Від 16-ти років
- Зріст велосипедиста: 165-175 см
- Рама: Високоміцна сталь "High tensile steel" 15''
- Категорія: МТВ двопідвіс
- Розмір рами: 15 дюймів
- Розмір коліс: 27.5 дюйма, переднє колесо на ексцентриці
- Кількість швидкостей: 21
- Обід: Алюмінієвий, подвійний протиударний
- Тип амортизації: Двопідвісний
- Вилка: Пружинно-еластомірна, без перемикача 38 мм і з перемикачем
- Передній перемикач швидкостей SHIMANO ST-EF500 (моноблоки)
- Напрямний ланцюг: SHIMANO
- Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney RD-TZ 500
- Тріскачка: Shimano MF-TZ500-7 14-28t 7-швидкостей
- Втулка (каретка) NECO B911, на промопідшиниках
- Гума Wanda 27.5*2.35
- Тип передніх і задніх гальм: Механічні дискові
- Кількість зірок (передні): 3
- Кількість зірок (задні): 7
- Кермо: Сталь
- Винос керма: Алюміній
- Підсідельний штир: Сталь
- Шатуни: Сталь
- Педалі: Підшипник, сталь + пластик
- Наявність підніжки: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 773 ₴







