Дитяча іграшка Паровоз зі звуком і підсвічуванням Червоний

- Немає в наявності
- Код: 39739
548 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паровоз має реалістичний дизайн, інерційний рух, світлові та звукові ефекти, що робить гру ще цікавішою. Вирушайте в подорож залізницями та відкривайте нові маршрути!
Особливості:
- Відтворює звуки поїзда
- Яскрава LED-підсвітка
- Шини поїзда виготовлені з гуми
- Інерційний механізм руху
- Яскравий і реалістичний дизайн
- Потяг виготовлений із якісного та безпечного пластику
- Ідеальний подарунок на будь-яке свято
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 23,5 × 12 × 14 см
- Працює від 3 батарейок типу AAA (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 28.5 х 13.5 х 18.5 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Поїзд |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 548 ₴



