Установка з мильними бульбашками Кактус із підсвічуванням і звуком В асортименті

- Немає в наявності
- Код: 39742
555 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівний мильно-бульбашковий кактус - це ідеальний вибір для веселих ігор як у всьому, так і на вулиці! Яскравий дизайн у формі кактуса зачаровує дітей, а ефектний механізм дає змогу створювати безліч милих бульбашок одним натисканням кнопки. Пристрій оснащений підсвічуванням і музичним супроводом, що робить гру ще більш захопливою. Просто залийте рідину, увімкніть машинку - і пориньте у світ веселощів!
Особливості:
- Електрична мильно-бульбашкова машинка у формі кактуса
- Автоматичне створення мильних бульбашок
- Яскраве підсвічування та музичний супровід
- Зручна ручка для транспортування
- Стильна упаковка, ідеальна для подарунка
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Працює: від 4 батарейок типу АА (до комплекту не входить)
- У комплекті 120 мл рідини для бульбашок
- Розміри: 19 × 11 × 18 см
- Розмір упаковки: 22 х 15 х 19 см
- Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 120 мл |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 555 ₴



