Установка з мильними бульбашками Машинка з підсвічуванням й музикою В асортименті

-22%
- Готово до відправки
- Код: 39743
740 ₴
577 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мильно-бульбашкова машинка — це ідеальна іграшка для веселих ігор із бульбашками! Яскравий дизайн у формі автомобіля не залишить байдужим жодного малюка. Машинка автоматично створює безліч мильних бульбашок, супроводжуючи процес підсвічуванням й музикою. Просто налийте рідину, увімкніть пристрій і насолоджуйтеся чарівним шоу!
Особливості:
- Електрична установка для бульбашок у формі машинки
- Автоматичне видування мильних бульбашок
- Музичний супровід і яскраве підсвічування
- Зручна ручка для перенесення
- Чудовий варіант для подарунка
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Працює: від 4 батарейок типу АА (до комплекту не входить)
- У комплекті 120 мл рідини для бульбашок
- Розміри: 19×15,5×18 см
- Розмір упаковки: 24 х 15.5 х 19 см
- Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 120 мл |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 577 ₴


