Дитяче піаніно з підсвічуванням і мелодіями Щенячий патруль Paw Patrol Синій

- Немає в наявності
- Код: 39696
292 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематичне піаніно має компактні розміри та невелику вагу. Корпус прикрашений кольоровими малюнками популярних героїв. Іграшка працює у 2 режимах, тому можна не тільки вчити ноти, а й танцювати під веселі мелодії!
Особливості:
- Портативне піаніно із зображенням пухнастих героїв улюбленого мультфільму
- Невелика ручка для зручного утримання в руках
- Підсвічування кольоровими вогниками
- Іграшка має 2 режими роботи: піаніно та веселі мелодії
- Перемикання режимів здійснюється натисканням на останню клавішу
- Іграшка вирізняється компактними розмірами та легкою вагою
- Виготовлене з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 23,5 х 3 х 16 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 3,5 х 16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Виробник | Paw Patrol |
| Розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 292 ₴

