Дитяча інерційна машинка Евакуатор зі світлозвуковими ефектами AutoExpert Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 39697
788 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова спецтехніка "Авто Експерт" — це реалістична мінімодель транспорту, яка стане справжньою знахідкою для юних шанувальників. Вона вражає деталізацією і стильним дизайном, що повторює елементи справжньої спецтехніки. Модель має яскраву підсвітку та відтворює звуки справжнього транспорту. Гумові колеса з протекторним візерунком мають інерційний механізм. Машинка виготовлена з металопластику, що забезпечує її міцність і довговічність. Іграшкова спецтехніка розвиває уяву, дрібну моторику та навички рольової гри.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- У наборі зі спецтехнікою металопластикова машинка
- Рухомі деталі: двері біля машини відчиняються
- Відтворення звуків транспорту
- Підсвітка
- Інерційний механізм
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Для запуску ефектів необхідно натискати на кабіну спецтехніки
- Виконаний із безпечних високоякісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:40
- Матеріал: Металопластик
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір: 22,5 х 7 х 12 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 9 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 788 ₴




