Дитячий іграшковий автомат АК з підсвічуванням і звуком Combat Чорний

- Немає в наявності
- Код: 39682
526 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична зброя має привабливий мінімалістичний дизайн із добре деталізованим корпусом. Автомат обладнаний яскравою підсвіткою і звуковими ефектами, що додають грі динамічності.
Особливості:
- Розбірна конструкція
- Звукові ефекти супроводжуються яскравими світловими спалахами
- Усі ігрові елементи виготовлені з первинного високоякісного пластику
- Підсвітка корпусу під час стрільби: синім, червоним і зеленим кольором
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 5 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 185 мм |
- Ціна: 526 ₴

