Дитячий іграшковий автомат АК-47 з підсвічуванням звуком і аксесуарами 67 см

- Немає в наявності
- Код: 39683
368 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна модель легендарного автомата — стане яскравою, а головне безпечною зброєю для Вашого сина. Автомат з ефектами — виготовлений у класичному чорному кольорі та прикрашений жовтогарячими вставками. Конструкція містить: знімний приклад, мішень, мушку, магазин і викидний ніж.
Особливості:
- Висока деталізація іграшки
- Відтворює реалістичні звуки пострілу
- Приціл підсвічується синім кольором
- Корпус підсвічується синім, зеленим і червоним кольором
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розмір автомата: 67 х 4 х 24 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 5 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 368 ₴

