Ігровий набір фігурок Щенячий патруль цуценяти з драконами Dog series 6 шт.

-8%
- Готово до відправки
- Код: 39684
1 639 ₴
1 503 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається із 6 цуценят, героїв відомого мультфільму. Разом із ними в наборі ще шість драконів. Песики мають стильне оформлення та поворот голови. А дракони "вивергають" вогонь із пащі. Відтворюйте будь-які сценарії гри та розвивайте свою фантазію й соціальні навички.
Особливості:
- У наборі 6 цуценят-героїв, 6 драконів
- У всіх фігурок голова обертається, рухомі передні кінцівки
- У драконів рухомі крила, а також є місце для цуценят на спині
- Дракони вивергають вогонь із пащі: вставте паличку вогню та натисніть кнопку на голові
- Слот для батарейок неактивний
- Набір виготовлений із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Середня висота собачок: 7.5 см
- Паковання: Коробка ( російською мовою)
- Габарити упаковки: 60 х 9 х 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 500 мм |
- Ціна: 1 503 ₴

