Набір машинок металевих Монстер трак Monsters 4 шт.

- Немає в наявності
- Код: 39685
572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір яскравих потужних машинок у формі позашляховиків. Міцний металопластиковий корпус іграшок гарантує, що вони витримають навіть найактивніші ігри, а великі колеса з протекторним гумовим покриттям дають змогу надійно триматися траси.
Особливості:
- У наборі 4 машинки
- Яскравий дизайн
- Металопластиковий корпус
- Гумові шини
Характеристики:
- Вік: Від 3х років
- Розмір машинки: 9 х 7 х 7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 10 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 572 ₴




