Динозавр на радіокеруванні Велоцираптор Зелений

-17%
- Готово до відправки
- Код: 39676
2 298 ₴
1 905 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр на радіокеруванні — це інтерактивна іграшка, з якою дитині буде цікаво грати. Динозавр має безліч функцій, як-от: ходьба вперед і назад, повороти вправо та вліво, відтворення звукових і світлових ефектів. Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів і легка в керуванні. Ігри з такими тваринами розвивають уяву та просторове мислення дітей, знайомлять їх зі світом доісторичних тварин в ігровій формі.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі динозавра велоцираптора
- Динозавр рухається вперед/назад, повертає праворуч/ліво
- Іграшка відтворює реалістичні звуки реву, а під час цього його паща підсвічується
- Є режим демонстрації
- Є режим очікування (засипає, якщо не надходять команди з пульта)
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Комплектація:
- Динозавр
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу AA (до комплекту не входять)
- Розмір динозавра (ДхВхШ): 42 х 21 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 22 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 905 ₴









