Дитячі інструменти для хлопчика Цвяхозабивач із підсвічуванням і звуковими ефектами

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38712
643 ₴
578 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір містить реалістичну модель цвяхозабивача та захисні окуляри. Інструмент обладнаний підсвічуванням й рухомими елементами, що імітують справжню роботу. Завдяки своєму дизайну та функціональності набір допомагає дитині розвивати уяву, моторику та цікавість до творчих ігор.
Особливості:
- До комплекту входять молоток-цвяхозабивач та захисні окуляри для безпечної гри
- Обладнаний функцією підсвічування для реалістичності
- Імітує звук забивання цвяхів
- Регульована частота "забивання" цвяхів
- Виготовлений із міцного первинного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Працює від 3 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 26 х 6.5 х 2 0 см
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 33 х 6.7 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 578 ₴



