Дерев'яна розвиваюча іграшка Логічний будиночок Сортер Годинники Замочки Vegetable Store

- Немає в наявності
- Код: 38713
1 110 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкривайте, сортуйте, крутіть!
Дерев'яний логічний будиночок — приклад ідеального поєднання гри та навчання.
Він має різні отвори для сортування, безліч дверей із металевими замками, яскраві овочі, фігури та черв'ячки.
Іграшка сприяє розвитку моторики, логічного мислення та координації рухів.
Особливості:
- Отвори для сортування фігур різних форм
- 3 дверцята з різними металевими замками
- Годинник із рухомими стрілками
- Отвори на даху для садіння моркви та встановлення черв'ячків
- Зручна ручка для переноски
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Дерево
- Розмір будиночка: 19.5 х 16.5 х 19 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 20.5 x 17.5 x 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 3-х років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 195 мм |
- Ціна: 1 110 ₴

