Текстильне брязкальце з прорізувачем Іграшка Комфортер Єдиноріг

-11%
- Готово до відправки
- Код: 38718
362 ₴
323 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка створена для розвитку сенсорики, моторики та координації рухів малюків. Виготовлена у формі милої тварини з інтерактивними елементами. Брязкальце має гумовий прорізувач, тканинні деталі різних текстур, а також елементи, які відтворюють брязкання. Яскравий дизайн, звукові ефекти та безпечні матеріали роблять іграшку ідеальною для раннього розвитку малюків.
Особливості:
- Брязкальце виготовлене з плюшевого текстилю, м'якого та приємного на дотик
- М'який гумовий прорізувач для полегшення дискомфорту під час прорізування зубів
- Елементи, що видають звуки брязкальця, для стимуляції слуху
- Вушка які шумлять
- Різноманітні текстури для тактильного розвитку
- Петля для підвішування
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Розмір іграшки: 28 x 4 х 28 см
- Розмір упаковки: 22 x 5 х 25 см
- Упаковка: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка з прорізувачем |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 323 ₴


