Текстильне брязкальце з прорізувачем Єнот

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38719
461 ₴
416 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальце — це перша іграшка малюка, яка знайомить його зі світом через гру. Вона має викликати задоволення від забави, одночасно і розважати та заспокоювати. Яскравий дизайн і приємні звуки стимулюють розвиток слуху, зору та моторики, роблячи кожен момент гри особливим. А гумовий прорізувач допомагає зняти біль під час прорізування зубів.
Особливості:
- Брязкальце виготовлене у формі єнота
- 2 прорізувачі
- Вушка які шумлять
- Є кріплення для підвішування
- Виготовлена з плюшевого текстилю, м'якого та приємного на дотик
Характеристики:
- Вік: з 3 місяців
- Розмір: 16 х 8 х 22 см
- Розмір упаковки: 22 x 8 х 25 см
- Упаковка: Лист
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 416 ₴

