Ігровий набір стоматолога Столик інструменти аксесуари 54 елементи

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38729
1 298 ₴
1 164 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний ігровий набір дає змогу малюкам уявити себе стоматологами. Іграшка складається з 54 аксесуарів і великого ігрового столика, обладнаного всіма необхідними деталями для лікування зубів. Комплект містить модель зубів, стоматологічні інструменти, медичні аксесуари, пляшечки та зубні гігієнічні засоби. Це не тільки весела гра, а й корисне навчання правильного догляду за зубами та гігієною. Діти можуть грати як самостійно, так і з друзями, розвиваючи дрібну моторику, логічне мислення та соціальні навички через сюжетно-рольову гру.
Особливості:
- Столик із поличками для зручного розміщення аксесуарів
- 54 аксесуари в наборі
- Рухомі деталі
- Муляжі зубів і щелеп
- Інструменти стоматолога: дзеркальце, щипці, бормашина, шприц та ін.
- Тематичні аксесуари
- У процесі гри дитина вчиться доглядати за зубами та порожниною рота
- Ергономічний дизайн іграшки
- Елементи набору виготовлені із пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір столика в зібраному вигляді: 51 х 23 х 61 см
- Пакування: коробка
- Габарити упаковки: 42 х 10 х 52 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 610 мм |
- Ціна: 1 164 ₴




