Ігровий набір Іграшковий холодильник із продуктами Інтерактивна плита Посудка

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38734
1 266 ₴
1 115 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На яскравій кухні втілюються в реальність найсмачніші кулінарні фантазії! Тільки уявіть, як малюки відкривають дверцята невеликого холодильника, наповненого овочами, фруктами та пляшечками з "справжніми" напоями. На індукційній плиті смажиться яєчня і з кухні доносяться аромати уявних страв, а дитячі ручки спритно перевертають інгредієнти в каструльці або сковороді. Підсвічування плити, реалістичні звуки кипіння та смаження надають маленькому кухареві неабиякого натхнення. Ти більше, що в нього під рукою — необхідний посуд, аксесуари та муляжі харчових продуктів.
Особливості:
- Стильний мініхолодильник із рухомими дверцятами
- Індукційна плита підсвічується і відтворює звукові ефекти
- Плита має таймер
- Посуд (каструля, сковорода, ложка, лопатка, ніж, тарілки, чашки, виделки)
- Муляжі харчових продуктів (овочі, фрукти, риба, яйце тощо)
- Набір компактний і зручний для гри на столі або підлозі
- Формування уявлення про кухонні прилади та їхні функції
- Розвиток дрібної моторики та творчого мислення
- Навчання взаємодії через рольові ігри
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір плити: 18,5 х 15,5 х 3,2 см
- Плита працює від 3 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 39 см × 19 см × 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 32 мм |
- Ціна: 1 115 ₴

