Музична іграшка для дітей із підсвічуванням і рухомою лапкою М'який слоник

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38735
598 ₴
537 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка, яскрава та гучна! Музична іграшка має вигляд м'якої набивної тварини, що тримає музичний інструмент. Треба натиснути кнопку на інструменті, як іграшкова тварина почне рухати лапкою, підсвічуватися й відтворювати різні мелодії. Зовнішня текстильна частина виробу приємна на дотик. Іграшка цілком безпечна навіть для найменших.
Особливості:
- Музична іграшка виготовлена як м'яка набивна тварина
- Відтворює мелодії (є перемикач мелодій)
- Яскраве підсвічування
- Тварина рухає лапкою
- Кільце-фіксатор для підвішування іграшки
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір іграшки: 17 х 10 х 19 см
- Іграшка працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Розміри упаковки: 19 х 13.5 х 21.5 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Тип | Музична іграшка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 537 ₴

