Ігровий набір Іграшкове кермо та світлофор із підсвічуванням і звуковими ефектами Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 38736
927 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кермо зі світлофором — це інтерактивна іграшка для юних шанувальників доріг. Елементи обладнані реалістичними звуковими та світловими ефектами, що надає грі неабиякого реалізму. Така іграшка допомагає розвивати уяву, дрібну моторику та координацію рухів дитини. Ідеально підходить для рольових ігор, стимулює цікавість до навчання через веселощі.
Особливості:
- Озвучування англійською мовою
- Панель приладів і поворотники мають підсвічування
- 3 звукові ефекти сирена, мелодії, звукові сигнали світлофора та поворотників
- 9 функційних кнопок
- Світлофор має 2 функціональні кнопки зверху
- Почергове підсвічування трьох лампочок + звуковий ефект клацання
- Підсвічування + мелодії
- Підставка з присосками
- Виготовлене з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Світлофор працює від 2 батарейок АА (до комплекту не входять)
- Кермове колесо працює від 3 батарейок АА (до комплекту не входять)
- Кермове колесо розміром: 23 х 19 х 4 см (без підставки)
- Світлофор розміром: 6 х 6 х 21 см
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 38 х 11.5 х 30.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Кермо |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 19 см |
| Мови | Англійська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 305 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 927 ₴



