Інтерактивний світлофор іграшка з підсвічуванням і мелодіями

- Немає в наявності
- Код: 38739
393 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлофор — це захоплива іграшка для дітей, яка допоможе їм познайомитися з правилами дорожнього руху в ігровій формі.
Він обладнаний світловими та звуковими сигналами, виконує веселі мелодії.
Дитина легко запам'ятає значення кольору світлофора та навчиться правильно переходити дорогу.
Особливості:
- Світлофор має 2 функціональні кнопки зверху
- Послідовне увімкнення трьох лампочок зі звуковим ефектом клацання
- Підсвічування та мелодії
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір світлофора: 6 х 6 х 21 см
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 16.5 х 8 х 25.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Навчальна гра |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 6 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 393 ₴

