Велика Лялька Реборн дівчинка у в'язаній кофті Reborn 55 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38680
1 937 ₴
1 700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця неймовірно мила лялька буде чудовим компаньйоном для вашої дитини. Вона реалістична, добре деталізована, і обов'язково надихне на творчість і допоможе зануритися в захопливі ігри, а якісні аксесуари ідеально доповнять будь-який ігровий сюжет.
Особливості:
- Реалістична лялька, схожа на справжню дитину
- Вирізняється високим рівнем деталізації
- Лялька виготовлена з високоякісного м'якого матеріалу
- Ляльку можна купати
- Якісний знімний одяг
- У ляльки рухомі кінцівки, що дає змогу змінювати пози
- У ляльки довге якісне волосся, яке можна збирати у зачіски
- Лялька має оптимальні розміри, зручні для маленьких рук, що робить її зручною для гри
- Лялька упакована в красиву подарункову коробку
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 55 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 19.5 х 13.5 х 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 55 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 550 мм |
- Ціна: 1 700 ₴



