Велика Лялька Реборн із м'яким тілом музичним чипом і аксесуарами 57 см

- Немає в наявності
- Код: 38681
2 322 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична лялька з довгим волоссям має чудову деталізацію й анатомічно правильні пропорції тіла. Витончені риси обличчя, рожевий рум'янець на щічках, виразні очі та довгі вії просто не можуть залишити байдужими! Лялька має рухомі ручки та ніжки, що дає змогу іграшці набути будь-якого положення.
Лялька має музичний чип, який реагує на зміну положення тіла різними звуками. У положенні лежачи лялька заспокоюється й починає засинати, видаючи солодке сопіння. Якщо підкинути ляльку вгору, то вона почне весело сміятися. Лялька видає безліч різних звуків і реакцій, так що маленька вихователька матиме чудову можливість відчути себе справжньою матусею!
Особливості:
- М'якотіла лялька з чудовою деталізацією
- Голова та кінцівки ляльки виготовлені з гуми
- Має реалістичні риси обличчя
- Одягнена у знімний одяг
- Має анатомічно правильні пропорції тіла
- Є додаткові аксесуари
- Видає різні звуки, залежно від положення тіла
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Висота ляльки: 57 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 26 х 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 23 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 2 322 ₴









