Дитячий конструктор машина на радіокеруванні Спорткар 386 деталей

-14%
- Готово до відправки
- Код: 38475
1 124 ₴
968 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний перегоновий автомобіль своїми руками! Тематичний конструктор із чудовою деталізацією дасть змогу хлопчикові самостійно зібрати спорткар і насолоджуватися перегонами. До комплекту входить пульт керування, який активує рухи вперед/назад, вліво/вправо. Покрокова інструкція з кольорових ілюстраціями допоможе хлопчикові легко зібрати нову іграшку.
Особливості:
- Конструктор у тематиці Спорткар
- Рух уперед/назад
- Рух ліворуч/праворуч
- Покрокова інструкція
- Тематичні наклейки для прикрашання
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Містить: 386 деталей
- Пульт керування 2.4 GHz працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Машинка працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір у складеному вигляді: 24 х 12.6 х 7.7 см
- Розмір упаковки: 54.5 × 7 × 35 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 386 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Гонки |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 545 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 968 ₴
