Дитячий магнітний конструктор Magnetic Tiles 68 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38482
1 930 ₴
1 701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор — це захопливий та інтерактивний інструмент для розвитку дитини, який робить процес навчання веселим і захопливим. Він стане прекрасним подарунком для дітей, допомагаючи їм зануритися в гру, розвивати уяву, творче мислення та дрібну моторику, що важливо для їхнього подальшого розвитку.
Особливості:
- Магнітний принцип з'єднання
- Цікаві та незвичайні форми елементів
- Збирання конструктора сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення та уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 68 шт.
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 29 × 8 × 25.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 68 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 701 ₴

