Дитячий магнітний конструктор Magic Magnetic Blocks 78 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38484
1 859 ₴
1 638 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки простому дизайну деталей цього конструктора ваша дитина зможе вибрати кольорові вітражи та напівпрозорі будиночки та фігурки, у яких гарно переломлюється світло. Магнітний конструктор пропонує дивовижний спосіб допомогти вашому малюкові розвинути свою когнітивну здатність і логіку мислення. Деталі збираються в дивовижні кутасті будиночки та химерних тварин, а також у багато іншого, адже форми та конструкції, які можна створити з конструктора, обмежуються тільки фантазією дитини.
Особливості:
- Деталі виготовлені з кольорового пластику з магнітними вставками
- Напівпрозорі елементи з гармонійною кольоровою гамою
- У комплекті інструкція із прикладами фігурок для збирання
- Чудово розвиває дрібну моторику та когнітивні здібності дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 78 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 30 × 7 × 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 78 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 638 ₴

