Дитячий магнітний конструктор Magic Magnetic Blocks 100 деталей

- Немає в наявності
- Код: 38485
2 015 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки простому дизайну деталей цього конструктора ваша дитина зможе вибрати кольорові вітражи та напівпрозорі будиночки та фігурки, у яких гарно заломлюється світло. Магнітний конструктор пропонує дивовижний спосіб допомогти вашому малюкові розвинути свою когнітивну здатність і логіку мислення. Деталі збираються в дивовижні кутасті будиночки та химерних тварин, а також у багато іншого, адже форми та конструкції, які можна створити з конструктора, обмежуються лише фантазією дитини.
Особливості:
- Деталі виготовлені з кольорового пластику з магнітними вставками
- Напівпрозорі елементи з гармонійною колірною гамою
- До набору входять магнітні платформи з колесами
- У комплекті інструкція із прикладами фігурок для збирання
- Чудово розвиває дрібну моторику та когнітивні здібності дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 100
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 35 × 8 × 25.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 2 015 ₴

