Дитячий магнітний конструктор Калейдоскоп 50 деталей

- Немає в наявності
- Код: 38497
1 319 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не варто тільки мріяти про казкове містечко, якщо можеш створити його своїми руками! А ще — дивний будиночок, корабель, мила тварина й багато іншого. Магнітний конструктор перетворить будь-яку дитину на чарівника. Варто спробувати поєднати яскраві деталі. До набору входять 50 елементів, тематичні наклейки та покрокова інструкція з малюнками та прикладами фігур. Магнітний принцип з'єднання дає змогу легко та швидко поєднувати деталі в 3D-фігурі. А кольорові наклейки нададуть їм реалістичнішого вигляду.
Особливості:
- Деталі розрізняються за формою та розміром
- Кожна деталь має дизайн у стилі калейдоскопа
- Магнітний принцип з'єднання деталей
- Тематичні наклейки
- Покрокова інструкція з малюнками та прикладами фігур
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 50
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 33 × 6 × 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 319 ₴

