Дитячий магнітний конструктор Калейдоскоп 60 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38498
1 829 ₴
1 612 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не варто тільки мріяти про казкове містечко, якщо можеш створити його своїми руками! А ще — будиночок, корабель, мила тварина й багато іншого. Магнітний конструктор перетворить будь-яку дитину на чарівника. Варто спробувати поєднати яскраві деталі. До набору входять 60 елементів, кольорові глянсові наклейки та покрокова інструкція з малюнками та прикладами фігур. Магнітний принцип з'єднання дає змогу легко та швидко поєднувати деталі в 3D-фігурі. А тематичні наклейки нададуть їм реалістичнішого вигляду.
Особливості:
- Деталі розрізняються за формою та розміром
- Кожна деталь має дизайн у стилі калейдоскопа
- Магнітний принцип з'єднання деталей
- Кольорові глянсові наклейки
- Покрокова інструкція з малюнками та прикладами фігур
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 60 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 35 × 6.5 × 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 60 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 1 612 ₴






