Конструктор квіти Букет Garden Party 625 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38500
955 ₴
841 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей конструктор стане чудовим подарунком для дітей, які люблять творити та створювати щось нове. Збирання яскравих квіткових композицій захопить дитину та подарує радість від результату. Процес складання розвиває акуратність, увагу до деталей і естетичний смак. Завдяки деталізованим елементам і зручній інструкції дитина зможе створити приголомшливі квіткові фігури, які стануть прикрасою будь-якої кімнати або чудовим елементом для ігор.
Особливості:
- Чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі квітів
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна деталь ретельно пропрацьована
- До комплекту входить покрокова інструкція для зручного складання
Характеристики:
- Вік: от 8 років
- Кількість деталей — 625 шт.
- Тематика — квіти
- Серия – Garden Party
- Тип кріплення — пазовий
- Розмір деталей — стандарт
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 16 × 8 × 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 625 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 841 ₴

