Дитячий конструктор Квіти в колбі 611 деталей

-26%
- Готово до відправки
- Код: 38508
593 ₴
439 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квітка — раз. Квітка – два. Квітка – три. І квітник готовий! А як щодо квітника, який дуже цікаво збирати з елементів конструктора? Різноманітність кольорових деталей дає змогу створити по-справжньому гарні та яскраві квіти. Крім елементів конструктора, в наборі є прозора пластикова колба, основа для конструктора та підставка. Колба захищає зібрані з конструктора фігури від пилу та пошкоджень, надає їм вишуканості. Зібрані з конструктора квіти можуть слугувати самостійною іграшкою або інтер'єрною прикрасою.
Особливості:
- З деталей можна зібрати букет квітів
- Прозора пластикова колба в комплекті
- Основа для конструктора та підставка
- Зібрані фігурки можна використовувати як самостійні іграшки або інтер'єрні прикраси
Характеристики:
- Вік: от 6 років
- Кількість деталей: 611
- Розміри зібраного конструктора в колбі на підставці: 11 х 11 х 14 см
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 13.5 × 13.5 × 17.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 611 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 439 ₴

