Дитячий магнітний конструктор Лабіринт 145 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38524
2 047 ₴
1 804 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор, що дає змогу побудувати справжній лабіринт! Набір містить 145 кольорових елементів, які відрізняються за формою та кольором, невеликі кульки та тематичні наклейки для прикрашання готової конструкції. Під час складання конструктора дитина розвиватиме логічне та фантазійне мислення, дрібну моторику рук.
Особливості:
- Конструктор-лабіринт із тунелями
- Кульки для лабіринту
- У комплекті тематичні наклейки
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
Комплектація:
- деталі конструктора
- тематичні наклейки
- 10 кульок
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 145 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 46.9 × 9 × 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 145 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 469 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 804 ₴


