Дитячий магнітний конструктор Замок 111 деталей

- Немає в наявності
- Код: 38526
1 872 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивайте фантазійне мислення разом із магнітним конструктором! Іграшковий набір містить 111 ігрових елементів із магнітними деталями, що дають змогу легко побудувати конструкцію будь-якої складності. Елементи відрізняються між собою за формою, розміром і кольором. Можна скласти запропоновану фігуру або проявити фантазію й запропонувати своє бачення. Жодних обмежень для розвитку дитини!
Особливості:
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має яскраву колірну гаму
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Магнітний конструктор у тематиці: Замок
- Кількість деталей — 111
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 39.5 × 9 × 28.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 111 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Замки |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 872 ₴





