Дитячий магнітний конструктор Корабель 110 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38528
2 265 ₴
1 996 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивайте фантазійне мислення разом із магнітним конструктором! Іграшковий набір містить 110 ігрових елементів із магнітними деталями, що дають змогу легко побудувати конструкцію будь-якої складності. Елементи відрізняються між собою за формою, розміром і кольором. Можна скласти запропоновану фігуру або проявити фантазію й запропонувати своє бачення. Жодних обмежень для розвитку дитини!
Особливості:
- Магнітний конструктор у тематиці «Човен»
- Містить 110 деталей
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має яскраву кольорову гаму
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 110 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 39 × 9 × 28.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 110 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 996 ₴


